sobota, 22 stycznia 2011

Opłatki śniadaniowe

Taki tytuł ma nosić... katolicka telewizja śniadaniowa, który od 2 lutego będzie nadawać TVP 1 - jak podał serwis Press.pl.
Program, wzorowanych na telewizjach śniadaniowych innych stacji, prowadzony przez emerytowanego ks. proboszcza Jana Sikorskiego z Warszawy, ma być nadawany o... 10.40.
Jak na telewizję śniadaniową, do tego katolicką, pora dosyć późna. Chyba że jej odbiorcą mają być młodzi, nowocześni i uprawiający nocny styl życia katolicy - wstający z łóżka po 10. ;-)

5 komentarzy:

 1. Tytuł idiotyczny....... chyba ktoś kto go wymyślił nie był zbyt mądry :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też razi, bo sugeruje, jakoby opłatki były czymś zwyczajnym do jedzenia, niczym czeskie "oplatki". Albo jak jakies okruszki - tak mi się to kojarzy. Ale swoją drogą, ciekawe, jak ten program...? Ktoś widział?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja widziałam program i sam w sobie jest w porządku. Księdzu prowadzącemu życzę aby zniknęła trema:)A może Ksiądz z gitarą przyjdzie do studia i coś pogra na gitarze bo śpiewa całkiem dobrze:) Tytuł programu nie pasuje do Ks. Jana bo to jest bardzo Boży Kapłan, dobry, mądry, pobożny. Oddany Bogu, ludziom, Kościołowi i Ojczyźnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obejrzałam fragment dzisiejszego programu. "Tutuł jaki jest każdy widzi" , ważne jest czemu i komu służy ów program. Dużo ciekawych i bardzo ważnych słów padło z ust pani B. Falandysz. Większość małżeństw rozpada się przez : internet /znajomości/zamiast rozmawiac o problemach w rodzinie ucieczka w internet , pieniądze/ich brak/, brak rozmów !!!... Mam prawie 30-letni staż małzeński i niestety to mnie dotyka. Wracają wspomnienia i odnawianie kontaktów poprzez internet. Zastanówcie się Państwo i zauwazcie proszę jakie to krzywdzące.Świadomość niektórych internautów bliska jest zera; jakie zagrożenia niesie niewłaściwe korzystanie ze świata wirtualnego, do realiów bywa - blisko.
  Pozdrawiam zwolenników i przeciwników w/w programu , a prowadzącym i autorom gratuluję pomysłu.

  OdpowiedzUsuń
 5. oglądałam - mało takich niebanalnych programów w TV Brawo, czekam na więcej.
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń