sobota, 22 grudnia 2012

Zamiast... czyli "Bambino Jazzu"

Wiem, że jeszcze chwilka na kolędy, ale uwielbiam ostatnie przygotowania przedświąteczne okrasić właśnie świąteczną muzyką. A tegoroczny hit - dla mnie - dźwięczy mi już w uszach od tygodnia. Muszę się tym z Państwem podzielić. Rozkoszna to piosenka, mam nadzieję, że "Jezu słucha jazzu" z takim uśmiechem jak i ja:)
"Zamiast harf anielskich i kościelnych dzwonów" polecam "solo saksofonu", jak głosi owa piosenka:


Informacja o nagraniu z Polskiego Radia:
„Bambino Jazzu" - świąteczna, żartobliwa piosenka w wykonaniu Doroty Miśkiewicz i Artura Andrusa. Muzykę skomponował Łukasz Borowiecki, tekst napisał Artur Andrus, a nagranie pochodzi z płyty „Święta bez granic". Cały dochód ze sprzedaży tego krążka przeznaczony jest na „Kampanię Wodną PAH" - akcję kopania studni w Sudanie i Somalii, prowadzoną przez Polską Akcję Humanitarną.
W nagraniu „Bambino Jazzu" udział wzięli muzycy grający na autorskiej, platynowej już płycie Artura Andrusa „Myśliwiecka" oraz goście specjalni - gwiazdy polskiego jazzu: Robert Majewski na trąbce, Andrzej Jagodziński na fortepianie i Jan „Ptaszyn" Wróblewski na saksofonie. A teledysk do „Bambino Jazzu", z udziałem m.in. tajemniczego inżyniera Walczaka, ma tylko jeden cel - wywołać uśmiech na twarzy widza. Bo przecież... Wesołych Świąt!

realizacja i produkcja: Mania Studio
zdjęcia: Marcin Gwarda i Szymon Mrozowski
montaż: Marcin Gwarda
reżyseria: Mateusz Winkiel i Marcin Gwarda
kierownik Produkcji: Paweł Wochna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz