niedziela, 27 stycznia 2013

Głosuj(e)my!

Piórem prowincjała o. Wiesława Śpiewaka CR zachęcamy do patriotyzmu lokalnego i głosowania na zmartwychwstańca o. Macieja Brauna, wywodzącego się z Grodziska Wlk., dziś misjonarza w Tanzanii, w plebiscycie Człowiek Roku „Głosu Wielkopolskiego”. Został wyróżniony za swoją owocną działalność misyjną w Afryce.

Zmartwychwstaniec, o. Maciej Braun zajął drugie miejsce w plebiscycie na "Człowieka Roku powiatów grodziskiego i nowotomyskiego". Zdobył 1045 głosów, czyli zaledwie 30 mniej niż zwycięzca. W docenieniu jego zasług, a także biorąc pod uwagę ogromne poparcie, jakie zdobył na lokalnym szczeblu, otrzymał wyróżnienie specjalne i decyzją kapituły "Głosu Wielkopolskie-go" jest jedną z 26 osób w całej Wielkopolsce, które nominowane zostały do tytułu "Człowiek Roku Wielkopolski". Głosowanie ruszyło 25 stycznia i potrwa do 9 lutego.
Aby zagłosować na Ojca Macieja Brauna do tytułu "Człowiek Roku Wielkopolski 2012", należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści: WLKP.3. Każdy czytelnik i internauta, może oddać dowolną ilość głosów jeśli uważa, że jego faworyt na takie poparcie zasłużył. Wygra ten kandydat, który uzyska największą liczbę głosów. Głosy można oddawać do 9 lutego do godziny 16.59. Koszt SMS-a to 2,46 złotych z VAT. (Więcej informacji na tej stronie ).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz