czwartek, 28 lutego 2013

Kolejne godne polecenia rekolekcje

Ledwie umilkły echa ubiegłotygodniowych (weekendowych) rekolekcji dla małżeństw w naszej parafii, które zapowiadałam (krótko zrelacjonował je KAI, zapowiedziany jest też materiał w "Przewodniku Katolickim), a w parafii gościmy kolejnego wyjątkowego gościa. I właśnie dziś wieczorem rozpoczęliśmy rekolekcje parafialne, które głosi o. Piotr Jordan Śliwiński - kapucyn wywodzący się z naszej parafii, założyciel Szkoły Spowiedników i aktywny internauta, który w serwisie boskatv.pl naucza o sakramencie pojednania. I właśnie temu sakramentowi poświęcone są rekolekcje.
Ale o. Jordan zaproponował również "Rozmowy ewangeliczne", cykl wieczornych konferencji (czwartek, piątek i sobota) odpowiednio o: Internecie, rozmowie w rodzinie i świętowaniu.
Rekolekcje potrwają do niedzieli (codziennie o 8.00 i 18.30, a w niedzielę na każdej mszy) i zapraszam na nie każdego, kto chce głębiej wejrzeć w swoje sumienie czy może inaczej spojrzeć na spowiedź i Miłosierdzie Boga. Jestem przekonana, że wiedza, doświadczenie oraz emanująca z ojca Jordana pogoda ducha będą w tym niezwykle pomocne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz