poniedziałek, 4 lutego 2013

Wyjątkowe rekolekcje dla małżeństw

Seks dla kochających Boga – rekolekcje dla małżeństw wygłosi o. Ksawery Knotz OFMCap
Parafia Zmartwychwstania Pańskiego na Wildzie w Poznaniu - piątek 22 lutego – niedziela 24 lutego br.


Parafia Zmartwychwstania Pańskiego zaprasza małżeństwa do udziału w weekendowych rekolekcjach prowadzonych przez znanego duszpasterza małżeństw kapucyna ks. Ksawerego Knotza. Rozpoczną się one w piątek 22 lutego o godz. 18, a zakończą w niedzielę ok. godz. 13 (Msza św. w trakcie zajęć). W sobotę przewidziane są spotkania od 9 do 13 i od 14 do 18 (przerwa na skromny posiłek). By umożliwić uczestnictwo w rekolekcjach pełnym małżeństwom, parafia zapewni opiekę dla wszystkich zgłoszonych przez rodziców dzieci, a także skromny posiłek w trakcie sobotnich zajęć. Stąd potrzeba zgłoszeń i symbolicznej opłaty – 10 zł od pary. W kościele parafialnym przy ul. Dąbrówki 4 (punkt informacyjny w tyle kościoła) i w biurze parafialnym znajdą Państwo formularze zgłoszeniowe (załączamy je z informacją). Zdecydowane małżeństwa prosimy o ich wypełnianie i przynoszenie do kancelarii parafialnej lub osobiście do księdza proboszcza do 15 lutego.

Ojciec Ksawery Knotz urodził się w 1965 r., wyświęcony w 1991 roku. Studiował w Krakowie na PAT, we Fryburgu szwajcarskim. Na KUL-u obronił doktorat z teologii pastoralnej. Znany jest z odważnego głoszenia poglądów o pięknie aktu seksualnego, o które mało kto posądzałby duchownego i zakonnika. Specjalizuje się w etyce seksualnej. Jego książka „Seks, jakiego nie znacie” stała się bestsellerem, a dzięki niej skromnego kapucyna poznała cała Polska.
Wszystkich zainteresowanych duszpasterstwem małżeństw prowadzonym przez o. Ksawerego zapraszamy na portal internetowy założony przez niego: www.szansaspotkania.net.

Zgłoszenia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz