czwartek, 31 października 2013

III miejsce naszych kolacji postnych!

Nasza parafia zdobyła III miejsce w konkursie Radia Emaus na inicjatywę parafialną „Po prostu dobry pomysł” im. Ks. Bogusza Lewandowskiego. 361 osób za dobry pomysł uznało postne kolacje naszej parafii.
Najlepszą inicjatywę wybierali w głosowaniu słuchacze spośród 12 kandydatur. I miejsce zdobył Marsz Wszystkich Świętych zorganizowany przez parafię św. Małgorzaty w Gostyniu (1580 głosów), który jest nie tylko odpowiedzią na coraz bardziej popularne Halloween, lecz również przypomina, że warto być świętym. W kolorowej paradzie przez Gostyń przeszły osoby przebrane za popularnych świętych, a o tajemnicy ich obecności wśród nas przypomniały niesione relikwie. II miejsce słucha-cze przyznali (780 głosami) Lektoratowi Języków Obcych w parafii pw. Bogarodzicy w Poznaniu. W jego ramach wiele grup uczy się najpopularniejszych języków obcych w przyparafialnych salkach. W ofercie znajduje się również język... hebrajski. Nauczyciele to wolontariusze, a uczestnicy za kurs płacą symboliczne sumy.
Gratulujemy laureatom, a osobom głosującym na naszą inicjatywę serdecznie dziękujemy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz