piątek, 21 marca 2014

Ojciec Salij OP wygłosi rekolekcje

Kolejnym ważnym punktem tegorocznego Wielkiego Postu będą rekolekcje parafialne. Po rekolekcjach dla związków niesakramentalnych oraz rekolekcjach kerygmatycznych, które zaczynamy już w najbliższa niedzielę, zapraszam na rekolekcje parafialne, które wygłosi dla nas dominikanin, jeden z polskich znakomitych teologów o. Jacek Salij. Jest to o tyle dobra wiadomość, że ponoć ów teolog wzbrania się przed głoszeniem rekolekcji.
Zapraszam zatem na niedzielę 30 marca do naszej parafii, a potem w poniedziałek, wtorek i środę na mszę z nauką.

Tego też dnia od godz. 9 do 14 Jałmużna Krwi, czyli cykliczna w naszej parafii możliwość oddania krwi dla wszystkich zdrowych pełnoletnich (do 65. roku życia) w specjalnie na tę okazję urządzonym punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Jakby mało rekolekcji, to w weekend 4-6 kwietnia nasza parafia wzorem ubiegłego roku przygotowała też ofertę dla małżeństw: rekolekcje-warsztaty pod hasłem "Dialog – porozumienie w miłości” – oprowadzą animatorzy Spotkań Małżeńskich. Konieczne są zgłoszenia pisemne (formularz zgłoszeniowy i szczegóły na www.poznancr.pl)

Koszt udziału 25 zł od pary (sobotni obiad, bufet kawowy, również: opieka nad dziećmi).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz