wtorek, 4 marca 2014

Zapraszamy do redakcji

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią pisać i chcieliby nawiązać regularną współpracę z naszą redakcją. Nie trzeba być parafianinem ani poznaniakiem. Świadczą o tym nasze otwarte łamy dla: korespondenta z Rzymu (franciszkanin piszący cykliczne artykuły), korespondencje misyjne księży zmartwychwstańców, artykuły naszych różnych znajomych, sympatyków z całej Polski na tematy związane z bieżącymi wydarzeniami lub okresem liturgicznym. Jedno jest pewne - nie zabraknie nam pomysłów na spożytkowanie czyjegoś talentu i chęci do pracy. Bo tej akurat nigdy nie brakuje :)

Masz propozycje, co można zrobić lepiej lub inaczej na naszych łamach, w naszej miniredakcji? Masz lekkie pióro, chcesz chociaż trochę poznać warsztat dziennikarski albo się nim podzielić, żyjesz życiem parafii (lub zamierzasz i chcesz się w nie zaangażować)?

To być może szukamy i potrzebujemy Ciebie! Zapraszamy do współpracy!

Co oferujemy?
  • Mnóstwo pomysłów, których nie nadążamy realizować.
  • Bezpłatne ciekawe zajęcia w dowolnym czasie, ale na pewno na ich brak narzekać nie będziesz :) - niemniej sam sterujesz swoimi obowiązkami, czasem i tym, ile chcesz go poświęcić parafii.
  • Pomoc w rozwijaniu dziennikarskiego lub literackiego talentu.

Zachęcamy do kontaktu mailowego: redakcja@jajestemzmartwychwstaniem.pl. Spotkania redakcji ustalamy każdorazowo z zespołem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz