niedziela, 9 października 2016

Dziękuję. Ale się nie żegnam


Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy dotychczasowego „Ja Jestem Zmartwychwstaniem”,

Dziękuję Wam za wspaniałe 10 lat - wspólnej pracy, której owocem był nasz dwutygodnik. Dziękuję zwłaszcza za Wasze wsparcie, aplauz i wszystkie podziękowania, które spływały do mnie po majowych wydarzeniach tego roku. Cieszę się, że podpisując się swoim nazwiskiem, byłam wyrazicielem opinii tak dużego grona. Wiedziałam, czym ryzykuję. Dlatego dziś przychodzi mi się pożegnać z Wami jako redaktor naczelna.

Składam Wam podziękowania, gdyż z dzisiejszych ogłoszeń parafialnych dowiedzieliście , że „Udało się znaleźć osobę, która będzie prowadziła gazetkę parafialną". Dzień wcześniej otrzymałam maila od ks. Pankiewicz, który odpisał mi na moje zapytanie (z 20 sierpnia) co z gazetą parafialną: po przemyśleniu i przemodleniu (co wymagało trochę czasu) pragnę z przykrością powiadomić, że nie widzę dalszej współpracy z Panią.

To nie ja odmówiłam współpracy z nowym proboszczem, ale po dziesięciu latach pracy, posługi na rzecz wspólnoty parafialnej nie zostałam zaproszona do współpracy przy kształtowaniu pisma parafii. Niemniej nie koniec naszego zaangażowania na rzecz Kościoła. Już dzisiaj zapraszam Was do internetowego serwisu, gdzie razem z przyjaciółmi chcemy kontynuować nasze dzieło. Zapraszam na https://sites.google.com/site/redakcjajotjotzet/home. Docelowo adres będzie bardziej przyjazny ludzkiej pamięci, ale nad tym jeszcze pracujemy. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz